Shocking: Deacon Beaten to Death by His 2 Sons in Sapele After Being Caught With Side Chic

A Deacon of Winners Chapel and founder/Chairman of Covenant Suites, a Hotel Chain in Sapele Emekeme Joseph is dead.

According to reports, now viral online, the man fell gravely ill after his sons assaulted him. The sons who graduated from Covenant University it is alleged caught their father with a side chick and demanded a million naira bribe or they’ll inform their mom who was at the time holidaying in the United States. It is said that the father called off their bluff and true to their threat they reported the sleazy affair to their mother who was incensed. The next day the father dropped by the Coca-Cola depot of the wife and when the sons saw him they hounded him out of the place.

According to insiders he angrily went home and seized the keys to the cars of the sons which drew their ire and they descended on him with blows and kicks. He called the police and the boys broke the head of one of the policemen.

The boys were arrested and the father was rushed to the hospital. The condition of the father was deteriorating quickly and he was referred to the University of Benin Teaching Hospital where he was fighting for his life.

The wife quickly flew back to the country and facilitated the release of the sons from police custody and strangely discharged the husband against the doctor’s advice from UBTH where he was in a coma and brought him home where he died.

1 Comment

  1. Ülkemizde ve dünyada sosyal medya kullanımı giderek artıyor. Bu da işletmelerin, markaların veya kişisel hesapların sosyal medyada var olması için büyük bir şans sağlıyor. Ancak sosyal medyada var olmak yeterli değildir. Etkileşim oranınızın yüksek olması, takipçi sayınızın artması önemlidir. Bunun için de Instagram takipçi satın almak veya Tiktok takipçi satın almak gibi yöntemlere başvuruluyor. Teknopatik.com, bu konuda en güvenilir siteler arasında yer alıyor. Teknopatik.com üzerinden yapacağınız Instagram takipçi satın alımı ile organik takipçi kazanabilirsiniz. Aynı şekilde Tiktok izlenme satın alımı ile de videolarınızın daha fazla görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Teknopatik.com’un smm paneli sayesinde, sosyal medya hesaplarınızın etkileşim oranını da arttırabilirsiniz. Teknopatik.com’un smm paneli, sosyal medya hesaplarınızı profesyonelleştirmek için ideal bir çözüm sunuyor. Sadece İnstagram ve Tiktok değil, aynı zamanda diğer sosyal medya platformları için de hizmetler sunuyorlar. Buna ek olarak, Teknopatik.com’un smm paneli ile spam hesaplardan gelen takipçiler yerine gerçek takipçiler kazanabilirsiniz. Bu sayede hesabınızın güvenilirliği artar. Teknopatik.com’un smm panelinden yararlanmak oldukça kolay. Tek yapmanız gereken siteye giriş yaparak, istediğiniz hizmeti seçmek ve ödeme işlemini gerçekleştirmek. Ödeme sonrası satın aldığınız takipçi veya izlenme hemen hesabınıza eklenecektir. Tüm bunların yanı sıra, Teknopatik.com’un smm paneli ile sosyal medya hesaplarınızı büyütmek için harcadığınız zamanı en aza indirebilirsiniz. Manüel olarak takipçi veya izlenme kazanmak yerine, smm paneli sayesinde otomatik olarak hesabınız büyür. Teknopatik.com’un smm paneli ile Instagram takipçi satın almak, Tiktok takipçi satın almak veya diğer sosyal medya platformları için hizmet satın almak işletmeniz, markanız veya kişisel hesabınız için önemli bir başarı faktörü olacaktır. Tek yapmanız gereken, Teknopatik.com üzerinden doğru hizmeti seçmek ve siparişi tamamlamak.

Leave your comment